Шановні друзі!
Київський дельфінарій НЕМО не працює.
Приносимо свої вибачення за незручності.
З повагою, адміністрація.

Благодійна вистава для соціально незахищених дітей — подарунок у день народження від дельфінарію

19.09.2013

Близько 1000 вихованців дитячих будинків, шкіл-інтернатів, сиротинців, будинків сімейного типу, дітей з малозабезпечених сімей, дітей-чорнобильців та дітей з вадами зору, а також солдати безкоштовно відвідали Київський дельфінарій «Немо» (http://nemokiev.com/).

У четвер 19 вересня у дельфінарії «Немо» на честь дня народження закладу відбулася благодійна вистава морських артистів за участю почесних гостей — переможниць дитячого «Євробачення 2012» та дитячої «Нової хвилі» сестер Анастасії та Вікторії Петрик, а також лауреата всеукраїнських і міжнародних конкурсів Дмитра Андрійця.

"Щорічно Київський «Немо» безкоштовно відвідують більше 2000 соціально незахищених діток. Знайомство із загадковим світом морських ссавців дарує дітям та дорослим позитивні емоції, формує у підростаючого покоління культурно-екологічну свідомість, виховує любов до природи. Особливо важливим цей процес є для соціально незахищених дітей, дітей-сиріт та інвалідів, тому ми активно займаємось благодійною діяльністю, і день народження став гарним приводом в чергове подарувати радість дітям з особливими потребами, які живуть в складних умовах", – наголошує директор Київського дельфінарію Олексій Кісловський.

Перед початком заходу під веселу дитячу музику дітей розважали ходулісти, клоунеса, пірат «Джек Горобець», аніматори «Дельфін» і «Сердечко». Також для всіх бажаючих безкоштовно працював аквагрім. Свої поздоровлення та побажання дітки залишали для дельфінарія-іменинника на спеціальному стенді.

Дивовижні дельфіни, веселі морські котики та грайливий морський лев дарували незабутні враження, радісні хвилини та справжні позитивні емоції усім відвідувачам протягом півтори години. Від щасливих вигуків та дитячих овацій часом навіть закладало вуха, а морські артисти, ніби відчуваючи гарний настрій присутніх, виступили на славу. Звісно ж у день народження головні винуватці свята — дельфіни Шкіпер, Боцман, Дорі і Неллі – отримали в подарунок торт зі свіжої червоної риби. А київському дельфінарію дітки з Центру соціально-психологічної реабілітації подарували велику картину дельфінів та дерево щастя, виготовлені власними руками. Крім того, дельфінарій нагородив переможців конкурсу малюнку «Я люблю НЕМО» плаванням з дельфінами. А після вистави на виході дітей чекав ще один сюрприз — яскраві повітряні кульки в подарунок.

Довідково
Київський «Немо» активно взаємодіє із центрами соціально-психологічної реабілітації дітей, благодійними фондами та органами влади в рамках благодійних акцій та дельфінотерапії. Діти з діагнозами ДЦП, аутизм та іншими психічними та фізичними розладами покращують своє здоров'я у «Немо».

Влітку цього року розпочався соціальний проект «Солдат. Держава. Життя» спільно з Військовою службою правопорядку Збройних сил України, в рамках якого солдати строкової служби мають можливість безкоштовно відвідати вистави дельфінарію.

Благодійна вистава для соціально незахищених дітей в День народження НЕМО

Закрыть