Шановні друзі!
Київський дельфінарій НЕМО не працює.
Приносимо свої вибачення за незручності.
З повагою, адміністрація.

Міжнародний день людей з особливостями розвитку разом з дельфінами

04.12.2013

З нагоди Міжнародного дня інвалідів 3 грудня у Київському цілорічному дельфінарії «Немо» відбувся день благодійних вистав для дітей з особливими потребами "ДАРУЙ ЛЮБОВ".

На спеціальних благодійних виставах о 12:00 і 15:00 наші веселі морські артисти - дивовижні дельфіни та чарівний морський лев - продемонструвати свої вміння і подарували гарний настрій та винятково позитивні емоцій для дітей з особливими потребами з нагоди їхнього дня.

«У цьому році спільно з управліннями Київської міської державної адміністрації, МБФ «Діти Чорнобиля за виживання» та низкою благодійних організацій було організовано благодійні вистави «Ми віримо в добро» на підтримку дітей, яких доля трохи обділила чимось. Ми як заклад, що дарує щастя та любов, вирішили подарувати хоч кілька годин справжньої радості та щирих емоцій цим діткам від наших морських вихованців», - зазначив директор Київського дельфінарію «Немо» Віталій Старагін.

Серед присутніх були діти з такими складними діагнозами, як ДЦП і аутизм, діти з проблемами слуху, з ослабленим зором, хворі на діабет, розумово відсталі та чорнобильці, а також вихованці з шкіл-інтернатів і діти-сироти.

Для гостей виступили вихованці санаторної школи-інтернату №19, переможці та лауреати фестивалю творчості «Повіримо в себе» - Дар’я Аксьонова з піснею «Хай живе надія» та Анастасія Єськова з поезією «Молитва матері».

Всього більше 1000 діток з обмеженими можливостями прийняв Київський міський дельфінарій «Немо» в рамках своєї благодійної діяльності.

Нагадаємо, щорічно Міжнародну мережу дельфінаріїв «Немо» безкоштовно відвідують більше 15 тисяч дітей з особливими потребами. Також для допомоги їм у реабілітації та покращенні самопочуття активно працює спеціальне відділення дельфінотерапії у кожному з наших щорічних дельфінаріїв «Немо».

Довідково

У 1992 році Генеральна Асамблея ООН оголосила 3 грудня Міжнародним днем інвалідів на честь закінчення Десятиліття інвалідів, проголошеного в 1983 році. Основною метою всіх заходів, які присвячені Міжнародному дню інвалідів, є інформування суспільства в напрямку підтримки людей з обмеженими фізичними можливостями, а також дотримання прав людини і повноцінна участь інвалідів в житті суспільства. 

День людей с особыми потребностями

Закрыть